Tanie Bilety Autokarowe do Yorku. Połączenia Polska Anglia

Autokary do Yorku

Połączenia autokarowe Polska Anglia

Tanie połączenia autokarowe z Polski do Anglii to idealna okazja na tanie podróże do Wielkiej Brytani. Dzięki naszej stronie internetowej każdy szybko i bez problemu może kupić tanie bilety autokarowe. Wystarczy kliknąć w jedną z poniższych wyszukiwarek (Voyager lub Euroticket), wybrać interesujące nas kraje i miasta, a następnie postępować zgodnie z kolejnymi krokami.

Tanie bilety autokarowe do Anglii. Przewozy autokarowe Polska York

Tanie bilety autokarowe Autokary do Yorku

 Autokary do Yorku zapewnia między innymi zrzeszenia przewoźników Eurobus-Eurolines Polska. Autobusy do Anglii wyjeżdżają z kilkudziesięciu polskich miast, więc każdy bez żadnego problemu wybierze swoje miasto wyjazdowe. Zachęcamy do sprawdzenia rozkładu jazdy przed wyjazdem, ponieważ poszczególne przystanki wyjazdowe i docelowe mogą ulec zmianie. Dlatego najbezpieczniej jest tuż przed wyjazdem sprawdzić czy ciągle są one takie same, jak w chwili kupowania przez nas biletu.

Ceny biletów autokarowych są różne i zależą od kilku czynników. Oczywiście każdy z przewoźników oferuje swoim klientom promocje i rabaty. Dotyczy to między innymi studentów, emerytów, rencistów, stałych klientów. Juz teraz wybierz jedną z wyszukiwarek, porównaj ceny biletów i wybierz najlepszą dla siebie ofertę.

Co warto zobaczyć?

- jedną z najstarszych katedr w Anglii,

- Miasto Wikingów,

- Muzeum Zamkowe,

- pozostałości po średniowiecznym mieście.

 

Przykładowe połączenia autobusowe Polska Anglia

Kraków - Berlin - Dover - Maidstone - Londyn - (przesiadka do autokaru National Express) - York.

Warszawa - Łódź - Koło - Konin - Września - Poznań - Świebodzin - Berlin - Dover - Maidstone - Londyn - (przesiadka do autokaru National Express) - York.