Autokary Chorwacja - Tanie Przewozy Autokarowe z Polski do Chorwacji.

Chorwacja

 Połączenia autobusowe Polska Chorwacja

Przewozy Autokarowe obsługiwane przez autokary, autobusy grupy Voyager na trasie Polska Chorwacja Polska są wykonywane głównie przez takich przewoźników jak: GlobTourist, Retman, Elabus, Eurobus-Eurolines Polska, Roma Bus, Sindbad. Każdy autobus, autokar na trasie z Polski do Chorwacji oraz z Chorwacji do Polski spełnia wszystkie europejskie standardy w zakresie bezpieczenstwa i wygody podróżnych. Większość z nich dojeżdza bezpośrednio do wskazanej miejscowości bez konieczności dokonywania dalszych przesiadek, robiąc również przystanki w mniejszych miejscowościach.

Miastami docelowymi są: Baska Voda, Dubrownik, Drage, Dugi Rat, Gradac, Zagrzeb, Karlovac, Petrcane, Zadar, Sukosan, Sveti Filip i Jakov, Biograd na Moru, Pirovac, Tisno, Vodice, Szybenik, Primosten, Podgore, Posedarje, Rogoznica, Marina, Makarska, Omnisz, Opuzen, Seget Donji, Trogir, Kastel Gomolica, Sesvete, Split, Tucepi, Zaboric.

Kup online tanie bilety autokarowe do Chorwacji

Tanie bilety autokarowe Połączenia autobusowe. Bilety Euroticket

Dywersyfikacja połączeń autokarowych z i do Chorwacji czyni je korzystnymi nie tylko cenowo w stosunku do połączeń lotniczych ale również wygodnymi ze względu na możliwość dojazdu bezpośrednio na miejsce. Szacunkowy koszt biletu autokarowego w jedną stronę wynosi około 300zł. Za bilet dwustronny nalaży zapłacić relatywnie mniej około 400zł.

Skorzystaj z naszej strony internetowej i kup online tanie bilety autokarowe:

 

 

Tanie bilety autokarowe na przewozy autobusowe z Polski do Chorwacji z Chorwacji do Polski można kupić on-line przy pomocy wyszukiwarki połączeń autokarowych zamieszczonej poniżej. Wszystkie wyświetlone przewozy, przejazdy w wyszukiwarce z i do Chorwacji w danym okresie są połączeniami możliwymi do kupienia. Połączenia autokarowe oznaczone kolorem czerwonym są połączeniami w promocyjnych cenach. Jednorazowy zakup biletów autokarowych do Chorwacji w obie strony jest z reguły tańszy niz bilet pojedynczy w jedną stronę. Od wymienionych cen można zastosowac zniżkę dla pasażerów w różnym wieku (do 26 lat oraz powyżej 60 toku życia).

Sprawdz połączenie autokarowe i Kup Bilet Autobusowy do Chorwacji
Karlovaca, Zadaru, Sukosanu, Sveti Filip i Jakov, Biogradu na Moru, Pirovaca, Tisno, Szybenika, Vodic, Primostenu, Rogoznicy, Mariny, Splitu oraz wielu innych

Tanie przewozy autokarowe są realizowane w zależności od intensywności ruchu turystycznego busami lub autokarami w każdy piątek. Częstotliwość wyjazdów w sezonie może byc zwiększona. Dokladne informacje - połączenia autokarowe do Chorwacji można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną powyżej.

Przykładowa trasa autokarowa z Polski do Chorwacji:

Kołobrzeg, Koszalin, Słupsk, Gdynia, Gdańsk, Toruń, Warszawa, Wrocław, Łódź, Polichno, Opole, Częstochowa, Kraków, Katowice, Żory, Cieszyn, Karlovac, Zadar, Sukosan, Biograd na Moru, Szybenik, Trogir, Marina Kornati, Kastela, Vodice, Marina, Split