Autokary do Dubrownika. Tanie Bilety Autokarowe

Dubrownik

Jednym z najchętniej odwiedzanych miast w tym kraju jest Dubrownik. To przepiękne miasto posiada nie tylko piękne plaże, ale przede wszystkim liczne zabytki, niesamowitą architekturę, pyszną miejscową kuchnię oraz mnóstwo ciekawych atrakcji.

Warto mieć na uwadze to, że przewozy autokarowe do Dubrownika (Chorwacji) organizowane są regularnie tylko w okresie wakacyjnym.

Autokary do Dubrownika. Tanie bilety autokarowe do Chorwacji. 

Sprawdź i kup online.

Autokary do Dubrownika oferuje Elabus.

 Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką są tanie bilety autokarowe do Chorwacji zapraszamy na naszą stronę internetową. Znajdują się tam wyszukiwarki biletów Voyager i Euroticket, dzięki którym każdy może szybko i wygodnie kupić bilety do wybranego miasta.

Będąc w Dubrowniku warto odwiedzić takie miejsca jak: pałac Rektorów, klasztor franciszkanów w stylu gotyckim, klasztor klarysek, najstarszą aptekę w Europie (z 1317 roku), kościół św. Błażeja w stylu barokowym, odwach z wieżą zegarową, ruiny klasztory benedyktynów oraz Katedrę Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Okres wakacyjny sprzyja wielu podróżom.  A obecnie jednym z najchętniej odwiedzanych krajów jest Chorwacja. Ten piękny kraj położony na Morzem Adriatyckim jest częstym kierunkiem turystów nie tylko z Polski, ale z całego świata.

Piękne plaże, mnóstwo słońca, ciepła woda i liczne zabytki – to tylko niektóre atrakcje, jakimi zachęca nas piękna Chorwacja. Tak więc nie czekaj, aż miną wakacje. Kup bilet do Dubrownika już teraz  i ciesz się urlopem w słonecznej Chorwacji.

Katowice – Bielsko-Biała – Cieszyn – Split – Dugi Rat – Omis – Baska Voda – Makarska – Tucepi – Podgora – Gradac – Neum – Dubrownik.

Wrocław – Opole – Cieszyn – Split – Dugi Rat – Omis – Baska Voda – Makarska – Tucepi – Podgora – Gradac – Neum – Dubrownik