Autokary do Zagrzebia. Połączenia Autokarowe Polska Chorwacja

Zagrzeb

Tanie połączenia autokarowe Polska Chorwacja

Wybierasz się na urlop do Chorwacji? Skorzystaj z naszej oferty tanich biletów autokarowych do Zagrzebia. Podróżuj wygodnie i przede wszystkim tanio. Wystarczy że skorzystasz zamieszczonych poniżej dwóch wyszukiwarek biletów Voyager i Euroticket.

Tanie połączenia autokarowe Polska Chorwacja

Kup online tanie bilety autokarowe

 

 

Dzięki nim szybko i wygodnie możesz porównać ceny biletów u konkurencyjnych przewoźników i wybrać najtańszy z nich. Połączenia autokarowe Polska Zagrzeb to idealna okazja aby tanio i wygodnie dotrzeć do Chorwacji i cieszyć się urlopem spędzonym na piaszczystych plażach i wśród pięknych zabytków.

 

Informacje dla turystów:

Zagrzeb to stolica i jednocześnie największe miasto w Chorwacji. Posiada prawie 800 tysięcy obywateli, a całą aglomerację miejską zamieszkuje ponad milion osób. Stolica Chorwacji położona jest nad rzeką Sawą. Obecnie stanowi ona naukowe, administracyjne, kulturowe, gospodarcze oraz komunikacyjne centrum kraju.

Co warto zobaczyć?

  • Górne Miasto i Dolne Miasto
  • Kościół świętego Marka
  • Muzeum Techniki
  • Kamienna Brama z końca XIII wieku
  • Muzeum Sztuki i Rzemiosła
  • Muzeum Etnograficzne
  • Ogród botanicznym (mające ponad 100 lat).

Autokary do Zagrzebia zapewniają: B.P. Retman, Globturist, Eurobus Eurolines Polska. Rozkłady jazdy można znaleźć w wyszukiwarkach po wybraniu odpowiedniej trasy. Zawierają one poszczególne przystanki oraz godziny odjazdów i przyjazdów.

Jeżeli chcesz wyjechać z Polski do Chorwacji, skorzystaj z naszej strony internetowej. Kupisz tu tanie bilety autokarowe do Zagrzebia. Dzięki  konkurencyjnym wyszukiwarkom każdy może bez problemu porównać ile kosztują połączenia autokarowe Polska Chorwacja.

 

Przykładowe trasy Polska – Zagrzeb

Wrocław – Opole – Strzelce Opolskie – Gliwice – Warszawa – Polichno – Częstochowa – Katowice – Żory – Czechowice-Dziedzice – Bielsko-Biała – Cieszyn – Zagrzeb.

Warszawa – Polichno – Częstochowa – Katowice – Żory – Czechowice-Dziedzice – Bielsko-Biała – Cieszyn – Zagrzeb.

Warszawa – Wrocław – Łódź – Polichno – Opole – Częstochowa – Kraków – Katowice – Żory – Cieszyn – Sesvete – Zagrzeb.

Kraków – Katowice – Żory – Cieszyn – Sesvete – Zagrzeb.

Opole – Częstochowa – Kraków – Katowice – Żory – Cieszyn – Sesvete – Zagrzeb.