Autobusy Eskana z Polski na Ukrainę. Tanie Bilety Autokarowe.

Eskana Bus

Autokary EskanaBus na Ukrainę
Tanie Połączenia Autokarowe Polska Ukraina

EskanaBus to przewoźnik który specjalizuje się wykonując usługi przewozu osób na trasach z Polski na Ukrainę oraz z Ukrainy do Polski. W ramach rozwoju swoich połączeń autokarowych obsługiwanych przez autokary i busy nawiązał współpracę z liniami Lajkonik z Krakowa.

W chwili obecnej linie autokarowe EskanaBus obsługują trasy z Poznania, Częstochowy, Łodzi, Katowic i Krakowa do Kijowa, Tarnopola, Żytomierza, Winnicy, Chmielnicki, Lwowa. Trasa ta przebiega wg układu:

- Poznań -> Łódź -> Częstochowa -> Katowice -> Kraków -> Tarnów -> Lwów -> Tarnpol -> Chmielnicki -> Winnica -> Żytomierz -> Kijów.

Taniebilety autobusowe na autobusy Eskana Bus realizujące przewozy autobusowe na trasach Polska Ukraina w tym z i do Kijowa, Żytomierza, Winnicy, Chmielnicków, Lwowa i Tarnopola oraz innych przwoźników można kupić korzystając z wyszukiwarek zamieszczonych na nnaszej stronie. Uwzględniają one aktualne rozkłady jazdy autobusów. Pozwalają one również na dokonywanie zmian zakupionego biletu oraz jego zwrot. Zawierają informację o możliwych zniżkach dla pasazerów w różnym wieku w tym do 26 roku życia a także powyżej 60 lat. Pozwalają na zakup Biletu OPEN bez konieczności podawania daty powrotu w chwili zakupu.

Tanie Bilety Autokarowe EskanaBus
Przewozy Eskana Bus z Polski na Ukrainę/ z Ukrainy do Polski