Autokary do Paryża. Tanie Przewozy Paryż, Francja.

Paryż

Współcześnie jedną z najczęstszych from podróżowania jest autokar. Podróżni często wybierają tę formę komunikacji, ponieważ firmy oferujące przewozy autokarowe do Francji – jednego z najpopularniejszych krajów w Europie, zapewniają swoim klientom bezpieczną, wygodą i tanią podróż do wybranego miasta.

Autokary do Francji zapewnia kilka firm transportowych, a ich trasy zależą od danego przewoźnika. Poszczególne rozkłady jazdy, przystanki docelowe oraz informacje o firmach transportowych znajdują się na naszej stronie internetowej. Zamieszczone są tam także systemy rezerwacyjne Voyager i Euroticket, dzięki którym każdy może kupić bilety autokarowy do Paryża czy innego, dowolnego miasta.

Tanie autobusy do Paryża. Tanie bilety autokarowe do Francji

 

   

 

Jednym z najchętniej odwiedzanych miast we Francji jest oczywiście Paryż. To największa aglomeracja tego kraju położona nad Sekwaną.

Stolica Francji jest jednym z najpopularniejszych miast na świecie. Według magazynu Forbs znajduje się pierwszej piątce najchętniej odwiedzanych metropolii. Turyście spędzający czas w Paryżu bardzo często odwiedzają takie miejsca jak:

  • Wieża Eiffla – najbardziej rozpoznawalny symbol Paryża. Zbudowana została pod koniec XIX wieku z okazji Wystawy Światowej.
  • Katedra Notre Dame – pochodząca z XIV wieku budowla jest jednym z najchętniej odwiedzanych zabytków w Paryżu.
  • Bazylika Sacre Coeur – piękny kościół wybudowany na wzgórzu Montmartre w stylu neoromańskim i bizantyjskim.
  • Łuk Tryumfalny – klasycystyczny pomnik upamiętniający zwycięstwa wojen napoleońskich.
  • Luwr – jedno z największych muzeów na świecie. W jego zbiorach znajduje się m.in. Mona Lisa, Wenus z Milo czy Nike z Samotraki.
  • Moulin Rouge – najbardziej znany paryski kabaret, jeden z najsłynniejszych na świecie.
  • Panteon – wybudowany w stylu klasycystycznym kościół, pełniący obecnie funkcję mauzoleum.
  • Sorbona – jeden z najstarszych znanych i najstarszych uniwersytetów na świecie. Studiowali tu m.in. Adam Naruszewicz, Jan Zamoyski i Maria Curie-Skłodowska.

 

Oferty jakimi są połączenia autobusowe z Polski do Francji cieszą się zainteresowaniem wśród podróżnych z kilku względów. Przede wszystkim zapewniają bezpośredni dojazd nawet do mniejszych miejscowości. Drugim powodem ich popularności są tanie bilety autokarowe, sprawiające że podróż do Paryża jest w finansowym zasięgu każdego.

Autokary do Paryżazapewniają: Sindbad, Nord, Interbus-Sindbad, Eurobus-Eurolines Polska, Ecolines, Eurolines Mądeltrans.