Autobusy GlobTourist z Polski do Chorwacji. Bilety Autobusowe Polska Chorwacja.

Glob Tourist

Autobusy Glob Tourist
Tanie Bilety Autobusowe do Chorwacji

Biuro Podróży Globtourist zostało utworzone w 2005 roku. Zajmuje się przede wszystkim organizowania aktywnego wypoczynku na wodzie. Pomimo, iż na rynku turystycznym forma ta działa od niedawna, to na rynku żeglarskim aktywnie działa od 15 lat. Stale powiększana oferta dla klientów sprawia, że ich liczba powiększa się znacznie z roku na rok.

   

Tanie bilety autokarowe na trasie Polska Chorwacja Polska realizowanej przez autobusy Glob Tourist oraz Retman można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. uwzględnia ona szerg zniżek dla pasażerów w różńym wieku, ktore są uwzględniane w systemie w kroku 4 na etapie wprowadzania danych pasażerów.

Tanie Bilety Autokarowe GlobTourist
Przewozy GlobTourist z Polski do Chorwacji

W ramach obecnie realizowanych zadań, firma oferuje rejsy w basenie Morza Śródziemnego a także przewozy autokarowe osób z Polski do Chorwacji.

Autokary Globtourist obsługują jedną linię autokarową na trasie do Splitu w Chorwacji. Autokar Główny wyjeżdza z Warszawy, Polichna, Częstochowy, Katowic, Żor i Cieszyna. Przewozy autokarowe do Chorwacji są realizowane w okresie od maja do października, jeden raz w tygodniu - każdy piątek. Przewoźnik zastrzega sobie możliwość organizowania na odcinkach krajowych dowozu osób busem, bądź samochodem osobowym w przypadku niewystarczającej ilości pasażerów. Autokary Biura GlobTourist są wyposażone w klimatyzację, cafe – bar, DVD lub VIDEO.

Miastami docelowymi w Chorwacji są: Sesvete, Karlovac, Zadar, Sukosan, Sv. Filip i Jakov, Biograd na Moru, Vodice, Szybenik, Primosten, Rogoznica, Seget Donji, Trogir, Kastel Gomolica, Split.

Wyjazdy z Polski sa dokonywane z: Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Polichna, Opola, Częstochowy, Krakowa, Katowic, Żor i Cieszyna.

Obługiwana trasa przez autobus Globturist obejmuje Miasta:

- Warszawa, Wrocław, Łódź, Polichno, Opole, Częstochowa, Kraków, Katowice, Żory, Cieszyn, Sesvete, Karlovac, Zadar, Sukosan, Biograd na Moru, Vodice, Szybenik, Primosten, Rogoznica, Seget Donji, Trogir, Kastel Gomolica, Split.


Wyjazdy z Polski do Chorwacji GlobTourist wykonuje w następujących terminach:
27 kwiecień
4, 11, 18, 25 maj
1, 8, 15,22, 29 czerwiec
6,13,20,27 lipiec
3,10,17,24,31 sierpień
7,14,21, 28 wrzesień
5,12 październik.

Przewoźnik zapewnia i realizuje w okresie od kwietnia do października każdego roku w piątek każdego tygodnia regularne przewozy autokarowe z Polski do Chorwacji. Powroty z Chorwacji do Polski są świadczone w soboty.

Obsługiwana trasa przebiega przez Czechy, Słowację oraz Węgry. Pasażerowie mogą podróżować w oparciu o ważny dowód osobisty bowiem wszystkie kraje tranzytowe jak i kraj docelowy jakim jest Chorwacja są członkami UE.