Autokary do Kolonii. Tanie Bilety Autokarowe do Niemiec

Autokary do Kolonii

Połączenia autobusowe Polska Kolonia. Autobusy do Kolonii

Podróż autokarem do Kolonii cieszy się bardzo dużą popularnością wśród turystów. Zalet podróżowania autobusem Polska Niemcy jest bardzo dużo. Przede wszystkim przewoźnicy zapewniają swoim klientom tanie bilety autokarowe oraz liczne połączenia z Polski do takich miast jak Kolonia, Berlin, Monachium, Bonn, Haga, Frankfurt, Moguncja czy Strasburg. Jeżeli chcesz juz teraz kupić bilety autokarowe w atrakcyjnej cenie, to skorzystaj z wyszukiwarek.

KUP ONLINE TANIE BILETY AUTOKAROWE DO KOLONII:

 

Tanie bilety autokarowe Połączenia autobusowe. Bilety Euroticket

Kolonia jest miastem położonym w zachodniej części Niemiec, w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia. Jest to czwarte co do wielkości miasto w kraju, które cieszy się popularnością zarówno wśród turystów, jak i ludzi poszukujących pracy. Wizytówką Kolonii jest gotycka katedra. Znajduje się tu także uniwersytet, który jest jedną z najstarszych uczelni w Niemczech. Miasto jest  najważniejszym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i historycznym Nadrenii. 

Jeśli chodzi o zabytki, to dominują tu przede wszystkim zespoły kościołów romańskich (św. Urszuli, św. Andrzeja, św. Seweryna, Najświętszej Marii Panny na Kapitolu, św. Marcina, św. Apostołów, św. Cecylii, św. Kuniberta, św. Gereona), kościoły gotyckie (Opactwo Deutz, kościół Antonianów, św. Piotra, Franciszkanów, Antonianów), pozostałe zabytkowe świątynie: barokowy kościół Jezuitów, neogotycka synagoga, neogotycki kościół Najświętszego Serca Jezusowego, neogotycki kościół św. Agnieszki).  Z kolei do najważniejszych zabytków świeckich zalicza się:gotycki dom tańca, gotycko-renesansowy ratusz z XV wieku orazliczne muzea oraz browary. 

Skorzystaj z naszej strony internetowej i ciesz się ofertą jaką są tanie bilety autokarowe. Pozwoli ci to szybko i wygodnie dojechać do wybranego miejsca, a w dodatku zaoszczędzić na bilecie autobusowym. Wygodne połączenia z kilkudziesięciu polskich miast sprawią, że każdy podróżny może wyjechać z miasta, które znajduje się najbliżej jego zainteresowanie. Autobusy do Kolonii zapewniają: Sindbad-Interbus, Eurobus, Agat, Mądeltrans.

Przykładowe połączenia Polska Kolonia: 

Kwidzyn - Grudziądz - Świecie - Bydgoszcz - Żnin - Gniezno - Poznań - Świebodzin - Słubice - Gottingen - Paderborn - Unna - Hagen - Wuppertal - Levekusen - Kolonia.

Ciechanów - Płock - Włocławek - Gniezno - Poznań - Słubice - Gottingen - Paderborn - Unna - Hagen - Wuppertal - Levekusen - Kolonia.

Poznań - Świebodzin - Słubice - Gottingen - Paderborn - Unna - Hagen - Wuppertal - Levekusen - Kolonia.

Białystok - Łomża - Ostrołęka - Ciechanów - Płock - Włocławek - Gniezno - Poznań - Słubice - Gottingen - Paderborn - Unna - Hagen - Wuppertal - Levekusen - Kolonia.