Autokary do Bremy. Tanie Przewozy Brema, Niemcy.

Brema

Coraz częściej ludzie podróżujący w celach turystycznych lub zarobkowych decydują się na ofertę jaką są autokary do Niemiec. Współcześnie to właśnie Niemcy są jednym z najchętniej odwiedzanych krajów w Europie. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, jaką są przewozy autobusowe do Bremy oraz innych niemieckich miast zapraszamy do zapoznania się z wyszukiwarkami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej.

 

Systemy rezerwacji Voyager i Euroticket zapewniają szeroki wybór przewoźników i kursów do wybranych miast. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, wystarczy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej. Są tam umieszczone wyszukiwarki, w których każdy może sprawdzić rozkład jazdy, przystanki docelowe oraz godziny odjazdów. Dodatkowo dzięki tym systemom rezerwacyjnym każdy może nabyć tanie bilety autokarowe do Niemiec.

 

Tanie Bilety Autokarowe. Autobusy do Bremy. Autobusy do Niemiec

 

   

Podróżni wyjeżdżający z Polski bardzo często udają się do Bremy. Jest to jedno z niemieckich miast położone w północnej części kraju. Leży ono nad Wezyrą, w odległości 60 kilometrów od Morza Północnego. Jest to dość duży ośrodek przemysłowy i handlowy, a port Brema-Bremerhaven jest jednym z największych portów morskich w Niemczech.

 

Turyści odwiedzający Bremę mogą odwiedzić takie miejsca jak:

  • Stare Miasto – znajduje się tu gotycki ratusz z XV wieku, rynek, posąg Ronalda (bohatera „Pieśni o Rolandzie”, katedra św. Piotra w stylu romańskim, kościół ewangelicki Najświętszej Maryi Panny oraz pomnik Muzykantów z Bremy (osła, psa, koguta i kota – bohaterów jednej z baśni braci Grimm),
  • Zabytkowe kamienice z XVI-XVII wieku,
  • Dzielnica rybacka Schnoor.

Autokary do Bremy oferują: Sindbad, Interbus-Sindbad, Marolines, EST Lorek, Becker-Reisen, Eurobus-Eurolines Polska, PKS Warmia, Agat, Riviera. Połączenia autokarowe z Polski do Niemiec cieszą się dużą popularnością wśród pasażerów, ponieważ pozwalają dojechać do wybranych miast bezpośrednio i za niewysoką cenę.