Autobusy Retman z Polski do Chorwacji. Bilety Autokarowe Polska Chorwacja.

Retman

Autobusy Retman
Tanie Bilety Autobusowe z Polski do Chorwacji

Biuro Podróży Retman istniejące na rynku usług turystycznych realizuje w okresie letnim tanie przewozy autokarowe z Polski do Chorwacji począwszy od od 22.04.2011 do 16.10.2011 w każdy piątek.

Tani bilet autokarowy na przewozy autokarowe wykonywane przez autobus Retman do Chorwacji można kupić korzystając z systemu rezerwacyjnego Voyager online. Zawiera on wszystkie zniżki oraz promocje na połączenia autokarowe - oznaczone kolorem czerwonym w systemie. Ponadto Wyszukiwarka umożliwia Państwu również dokonywanie zmian zakupionego biletu autokarowego oraz jego zwrot / wycofanie.

 

Tanie Bilety Autokarowe Retman
Przewozy Retman z Polski do Chorwacji

Polaczenia autokarowe Retman docierają do nastepujących miast w Chorwacji: ZAGREB Zagrzeb, KARLOVAC, PETRCANE, ZADAR, SUKOSAN, ŚV. FILIP & JAKOV, BIOGRAD NA MORU, PIROVAC, TISNO, VODICE, ŚIBENIK Szybenik, PRIMOSTEN Primoszten, ROGOZNICA, MARINA, SEGET DONJI, TROGIR, KASTEL, GOMILICA, SPLIT.

Obsługiwane przewozy autokarowe do Chorwacji autokary Retman wykonują w ramach 3 tras:
- Trasa centralna: Warszawa, Wolbórz, Łódź, Częstochowa
- Trasa zachodnia: Wrocław, Oława, Brzeg, Opole, Strzelce Opolskie, Gliwice
- Trasa południowa: Katowice, Żory, Czechowice Dziedzice, Bielsko Biała, Cieszyn

Sugerowana Cena jednostronnego Biletu Autokarowego z Polski do Chorwacji wynosi około 300zł. Bilet dwustronny kosztuje około 400zł.