Autokary do Pskowa. Tanie Bilety Autokarowe do Rosji

Autokary do Pskowa

Tanie bilety autokarowe do Pskowa

Psków jest jednym z rosyjskich miast położonych nad Jeziorem Pskowskim. Liczy około 207 tysięcy mieszkańców. Jest to jedna z najstarszych miejscowości w średniowiecznej Rusi. Wzmianki o Pskowie pojawiły się po raz pierwszy już w 903 roku. Od około XVI wieku miasto było ważnym ośrodkiem wojskowo-strategicznym w Wielkim Księstwie Moskiewskim. Leżał na drodze z Moskwy do portów nadbałtyckich i w związku z tym był wielokrotnie oblegany, między innymi przez Stefana Batorego. W drugiej połowie XIX wieku uruchomiono tu węzeł kolejowy na trasie z Warszawy do Petersburga, co znaczenie podniosło rangę miasta.

 

Kup online tanie bilety autokarowe do Pskowa

Tanie bilety autokarowe Połączenia autobusowe. Bilety Euroticket


Miasto to posiada liczne zabytki, które są chętnie odwiedzane przez turystów. Najczęściej udają się oni na kreml, do licznych zabytków sakralnych czy pałacy. Do czasów współczesnych zachowała się najstarsza część Pskowa Krom (Kreml) z obwarowaniami z XIII wieku, Sobór Trójcy Świętej, Sobór Spaso-Preobrażeński, Sobór Rożdiestwa Bogorodicy, cerkwie z XIV i XVI.


Autokary do Pskowa zapewnia firma Ecolines. Dzięki ich ofercie podróż z Polski do Rosji jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych. Połączenia autobusowe do Pskowa są wykonywane z następujących miast: Wrocław, Warszawa, Ostrów Mazowiecka, Suwałki, Białystok, Augustów. Wszystkich zainteresowanych podróżą autokarem do Rosji zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie każdy może kupić tanie bilety autokarowe. Dzięki wyszukiwarkom Voyager i Euroticket kupisz je bez wychodzenia z domu.

 

Przykładowe połączenia autobusowe Polska Psków: 

Warszawa- Ostrów Mazowiecka- Białystok- Augustów- Suwałki- Marijampole- Kowno- Poniewież- Wilno- Zarasai- Klaipeda (Kłajpeda)- Palanga- Ostrow- Pskow (Psków).

Ostrów Mazowiecka- Białystok- Augustów- Suwałki- Marijampole- Kowno- Poniewież- Wilno- Zarasai- Klaipeda (Kłajpeda)- Palanga- Ostrow- Pskow (Psków).

Suwałki- Marijampole- Kowno- Poniewież- Wilno- Zarasai- Klaipeda (Kłajpeda)- Palanga- Ostrow- Pskow (Psków).