Autokary Słowenia - Tanie Przewozy Autokarowe z Polski do Słowenii.

Słowenia

Połączenia autobusowe Polska Słowenia

Przewozy Autokarowe obsługiwane przez autokary, autobusy grupy Voyager na trasie Polska Słowenia Polska są wykonywane przez autokary firmy Sindbad, Agat, Autokar Polska, Eurobus-Eurolines Polska, Interbus-Sindbad. Wyjazdy są dokonywane raz w tygodniu tj. w każdą sobotę. Miastami w Słowenii do których docierają autobusy, autokary Bis-Pol i Sindbad są Cejle, Maribor i Ljubljana. Przejazdy są dokonywane najczęściej z miast Polski południowej. Skorzystaj z naszych wyszukiwarek i ciesz się możliwością zakupu tanich biletów autokarowych.

Kup online tanie bilety autoakrowe na Słowenię

Tanie bilety autokarowe Połączenia autobusowe. Bilety Euroticket

 

Przykładowe rodzaje połączeń autokarowych przez autobusy, autokary z Polski do Słowenii oraz ze Słowenii do Polski zamieszczono pod wyszukiwarką. W wyszukiwarce można znaleźć dodatkowe przewozy i połączenia do Słowenii z uwzględnieniem większości miast obsługiwanych przez koncesjonowanych przewoźników.

Tanie bilety autokarowe na przewozy autobusowe autokarem z Polski do Słowenii, ze Słowenii do Polski można kupić on-line przy pomocy wyszukiwarki połączeń autokarowych zamieszczonej poniżej. Wszystkie wyświetlone przewozy, przejazdy w wyszukiwarce z i do Slowenii w danym okresie są połączeniami możliwymi do kupienia. Połączenia autokarowe oznaczone kolorem czerwonym są połączeniami w promocyjnych cenach. Jednorazowy zakup biletów autokarowych do Słowenii w obie strony jest z reguły tańszy niz bilet pojedynczy w jedną stronę. Od wymienionych cen można zastosowac zniżkę dla pasażerów w różnym wieku (do 26 lat oraz powyżej 60 toku życia).

Sprawdz połączenie autokarowe i Kup Bilet Autobusowy do Słowenii: Cejle, Maribor, Ljubljana

Jasło, Pilzno, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Trzebinia, Chrzanów, KATOWICE, Bielsko-Biała, Cieszyn, Brno, Maribor, Celje, Ljubiljana, Triest, Mestre, Padova, Ferrara, Bologna, Rimini, Pesaro, Jesi, Castelferretti, Ancona, Porto San Giorgio Bar, Pescara, Foggia, Cerignola, Orta