System Identyfikacji Kierowców - Kontrolowanie Zużycia Paliwa

System identyfikacji kierowców online

Oferujemy profesjonalne systemy identyfikacji kierowców, namierzanie GPS i monitoring pojazdów ciężarowych. System lokalizacji samochodu oraz kontrolowanie jakości jazdy i czasu pracy kierowców pomaga w skutecznym monitoringu i zarządzaniu twoją firmą oraz zminimalizowaniem kosztów w dziedzinie transportu. Kontrola pojazdu online daje liczne możliwości. 

Oferujemy profesjonalne systemy identyfikacji kierowców, namierzanie GPS i monitoring pojazdów ciężarowych. System lokalizacji samochodu oraz kontrolowanie jakości jazdy i czasu pracy kierowców pomaga w skutecznym monitoringu i zarządzaniu twoją firmą oraz zminimalizowaniem kosztów w dziedzinie transportu. Kontrola pojazdu online daje liczne możliwości. System identyfikacji kierowców stworzony jest za pomocą autorskich projektów, oryginalnych i profesjonalnych rozwiązań, które wyeliminują potrzebę gromadzenia ogromnych ilości danych w Twojej firmie. Zamiast tego, pomożemy ci przekształcić je w łatwo zrozumiałe informacje i profesjonalne systemy identyfikacji kierowców oraz monitoring pojazdów ciężarowych i innych. 

Kontrolowanie zużycia paliwa

Nasz system monitoringu pojazdów to nie tylko dokładne namierzanie GPS, ale także kontrola zużycia paliwa, analiza stylu i techniki jazdy kierowcy, nowoczesne sposoby umożliwiające eco driving, ewidencja przebiegu pojazdu VAT, automatyczny ranking kierowców, i wiele innych funkcji. Kontrola pojazdu online nigdy nie była tak łatwa. System identyfikacji kierowców i namierzanie GPS jest gotowy do użycia i integracji z każdym systemem zarządzania flotą pojazdów już zainstalowanym w twojej firmie. 

Lokalizacja samochodu w dzisiejszych czasach jest absolutnie konieczna, zarówno w jeżdżeniu prywatnym, jak i dla firm. Umożliwia to skuteczną kontrolę zaplanowanego przejazdu, planowanie tras, sygnalizację ewentualnych przekroczeń, zużycie paliwa, czas jazdy wizualizację trasy, maksymalną prędkość, dokładny czas przekraczania granic, obciążenie silnika i użycie pedału gazu, analizę płynności jazdy, a dla firm także średnie zużycie paliwa pomiędzy tankowaniami, miejsca zdarzeń na mapie, czy też rozliczenie tras pomiędzy tankowaniami. To właśnie dzięki tym licznym funkcjom, dużej ergonomiczności, niskiej cenie i małym rozmiarze, nasze systemy identyfikacji kierowców i system lokalizacji są niezwykle popularnym i konkurencyjnym produktem na rynku.