Autokary do Londynu. Tanie Przewozy Londyn, Anglia.

Londyn

Połączenia autobusowe do Anglii. Autokary do Londynu

Obecnie ludzie coraz częściej podróżują zarówno w celach turystycznych, jak i zarobkowych. Jednym z najczęściej wybieranych kierunków ciągle pozostaje Wielka Brytania, zaś najczęściej odwiedzanym miastem w tym kraju jest oczywiście Londyn. Ponieważ podróżni często wybierają to miasto, różne firmy transportowe zapewniają swoim klientom liczne autokary do Londynu.

Autobusy do Londynu (Anglia). Tanie bilety autokarowe do Londynu

Tanie bilety autokarowe Połączenia autobusowe. Bilety Euroticket

 

Londyn jest miastem położonym w południowo-wschodniej części Wielkiej Brytanii. To trzecie największe miasto Europy (po Moskwie i Stambule). Współcześnie jest największym centrum finansowym na świecie. Jednak Londyn to nie tylko miasto finansowe i handlowe, ale także turystyczne. Co roku liczne zabytki i atrakcje stolicy przyciągają do niej około 30 milionów turystów. Na popularność Londynu wpływają liczne zabytki, które są chętnie odwiedzane przez turystów całego świata.

Jednymi z najchętniej odwiedzanych miejsc są:

  • Tower of London - dawniej budowla pełniła funkcje obronne oraz pałacowe. Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych fortów na całym świecie, w którym został ulokowane bezcenne klejnoty koronne.
  • Big Ben – dzwon i wieża znajdujące się przy Pałacu Westminsterskim. Jest to jeden z najbardziej znanych symboli Londynu.
  • Katedra Świętego Pawła w Londynie – znajdująca się w centrum Londynu, obecnie mieści w sobie kilka galerii sztuki.
  • Tower Bridge – jeden z najbardziej znanych mostów na całym świecie. Łączący dwa brzegi Tamizy szybko stał się symbolem Londynu.
  • Opactwo Westminsterskie – to kompleks budowli położonych nad Tamizą. Odbywają się tu wszystkie koronacje. To także tutaj znajdują się groby królów oraz największych angielskich twórców, polityków i uczonych.
  • Pałac Buckingham – od połowy XIX wieku jest oficjalną siedzibą monarchów brytyjskich i jednocześnie największym na świecie pałacem królewskim wciąż pełniącym swoje funkcje. Odbywają się tu ważne uroczystości państwowe oraz oficjalne spotkania głów państw.
  • Hyde Park – to jeden z parków królewskich, położony na obszarze 2,5 km2, znajduje się tu miejsce w którym każdy może wyrazić swoje poglądy – przemawiali tam m. in. Karol Marks i Włodzimierz Lenin.

Oprócz powyższych w Londynie znajduje się dużo zabytków sakralnych oraz kulturalnych, a liczne muzea sprawiają, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

Wszystkich zainteresowanych ofertą, jaką są bilety autokarowe do Londynu zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarek znajdujących się na naszej stronie internetowej. Voyager i Euroticket zapewnią Państwu bilety autobusowe do Anglii w atrakcyjnej cenie. Wszyscy pasażerowie, którzy chcą skorzystać z okazji jaką są autokary do Londynu mogą wybierać spośród ofert następujących firm: Polonia Transport, Sindbad, Interbus-Sindbad, Agat, Autokar Polska, PKS Warmia, Eurobus-Eurolines Polska.

Przykładowe połączenia Polska Londyn: 

Biała Podlaska - Siedlce - Mińsk Mazowiecki - Warszawa - Płock - Włocławek - Toruń - Bydgoszcz - Piła - Gorzów Wielkopolski - Londyn

Białystok - Łomża - Ostrołęka - Szczytno - Olsztyn - Elbląg - Gdańsk - Gdynia - Słupsk - Koszalin - Szczecin - Londyn

Poznań - Grodzisk Wielkopolski - Wolsztyn - Sulechów - Zielona Gora - Londyn

Rzeszów - Dębica - Tarnów - Bochnia - Kraków - Katowice - Bytom - Opole - Wrocław - Legnica - Londyn

Przemyśl - Jarosław - Przeworsk - Rzeszów - Ropczyce - Dębica - Tarnów - Brzesko - Kraków - Katowice - Bytom - Gliwice - Opole - Wrocław - Londyn

Gdańsk - Gdynia - Słupsk - Koszalin - Szczecin - Londyn

Przeworsk - Rzeszów - Ropczyce - Dębica - Tarnów - Brzesko - Kraków - Katowice - Bytom - Gliwice - Opole - Wrocław - Londyn

 Mińsk Mazowiecki - Warszawa - Płock - Włocławek - Toruń - Bydgoszcz - Piła - Gorzów Wielkopolski - Londyn